1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.94 (8 Голосів)

У четвер, 22 лютого, о 15:00 в концертному залі обласної філармонії відбудеться благодійний вечір-реквієм "Ім'я твоє вічне" пам'яті Героїв Небесної Сотні. Організовує відділ освітньо-виховної роботи та організації дозвілля Івано-Франківського національного медичного університету.

Гостем концерту стане легендарний піаніст Майдану Piano Extremist, який виконуватиме свої твори. Він уже побував майже у всіх великих містах України — спочатку пропагував ідеали Майдану, а потом збирав гроші для бійців АТО. Цього разу його музика також закликатиме до благодійності.

У холі філармонії буде встановлена скринька для збору коштів на допомогу важко хворим госпітальєрам Сергієві та Тетяні Морозам. Подружжя волонтерів-госпітальєрів, які рятують людей на Сході, зараз самі терміново потребують допомоги усіх небайдужих. Вони зіткнулися зі страшними онкологічними недугами. У Сергія гліобластома 4 стадії (пухлина в мозку), у Тетяни меланома 2 стадії, але з великою злоякісністю.

Під час концерту також можна буде придбати календар на 2018 рік з фотографіями проректора ІФНМУ з наукової роботи професора Ігоря Вакалюка. Нещодавно його презентували на спеціальній прес-конференції.

Запрошується медична, освітянська і вся небайдужа громадськість міста й області.

Вхід вільний.

Допомогти подружжю Морозів можна також за картковим рахунком 5168 7422 0370 6431 (Тетяна Мороз).

20180219afisha2

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika