У п’ятницю, 30 листопада, в аудиторії № 17 доцент кафедри ендокринології Ірина Костіцька провела відкриту лекцію на тему: «Захворювання гіпоталамо-гіпофізарної системи: гіпо- і гіперпітуїтаризм. Дисфункція гіпоталамуса» для студентів 4 курсу факультету підготовки іноземних громадян за спеціальністю «Лікувальна справа», потік Q.

На лекції були присутні: член комісії моніторингу якості лекцій ІФНМУ професор Вікторія Гриб та професорсько-викладацький склад кафедри ендокринології.

Лектор продемонстровала клінічний випадок пацієнта із хворобою Іценко-Кушинга. Значну увагу було приділено особливості діагностики та лікування патології гіпоталамо-гіпофізарної системи.

У презентації студенти могли ознайомитися з матеріалами сучасних наукових досліджень. Студентам запропоновано і більшість з них індивідуально визначили свій індекс маси тіла. Доцент Ірина Костіцька наголосила на актуальності використання у різних галузях медицини алгоритмів діагностики і лікування дисфункції гіпоталамуса.