Днями студенти 49 групи другого курсу Івано-Франківського національного медичного університету вдруге відвідали дитячий будинок. Цього разу це був будинок сімейного типу по вулиці Богдана Лепкого в Івано-Франківську. Тут живуть 11 дітей віком від 6 до 17 років.

Майбутні медики зібрали також і допомогу — продукти харчування, засоби гігієни, канцелярію, одяг. Вони провели цікаві розвиваючі ігри, які дітки вперше відкрили для себе.

Враження після відвідування особливі, розповідають студенти. У будинку сімейного типу діти дуже привітні, виховані та щирі. Окрім навчання у школі вони відвідують спортивні секції з гімнастики, боксу, займаються танцями та малюванням.

Нагадаємо, у листопаді минулого року студенти цієї групи відвідали дитячий притулок по вулиці Набережна 34б Івано-Франківська.

«У буденній рутині ми забуваємо, що можемо зробити багато добрих справ та послужити потребуючим. Люди замикаються в собі, в своїх клопотах і проблемах, і, як наслідок, не помічають потреб своїх ближніх, — говорить ініціатор події студент Віталій Попик. — Тому ми, студенти, хочемо хоч трішки це змінити, виходимо зі своєї зони комфорту. Справжній християнин вміє побачити і допомогти тим, хто в потребі. Служіння іншим — це найтриваліше щастя для людини».