Днями група студентів Івано-Франківського національного медичного університету провела практичні вправи підготовчих стрільб та першої вправи навчальних стрільб з автомата АК-74.

Заняття відбулося на навчальному зборі, в стрілецькому тиру навчального центру «Лисець» Національної гвардії України.

«Такі стрільби традиційно щороку мають курсанти першого та другого року навчання, які вивчають військову справу за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби на кафедрі медицини катастроф та військової медицини, — розповідає старший викладач кафедри, полковник у відставці Микола Нерода. — Це відбувається під час проведення комплексних практичних занять з вивчення курсу первинної військово-професійної підготовки та практичних занять».

Третину курсантів складають дівчата. За словами викладача, до практичних занять всі віднеслися з відповідальністю. Курсанти показали зібраність, дисциплінованість, вміле володіння зброєю і хороші результати у стрільбі.