У середу, 19 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті урочисто вручили дипломи випускникам медичного факультету. Церемонія з нагоди випуску пройшла в концертній залі облмуздрамтеатру.

Цього року дипломи отримали 353 студентів спеціальності «лікувальна справа» та 65 майбутніх педіатрів, з них 14 — з відзнакою. За словами декана медичного факультету професора Романа Яцишина, вийшовши зі своїх сімей, студенти здобули нову, університетську, родину. «Батьками стали викладачі і наставники, сестрами і братами стали одногрупники, — говорить декан. — Чимало студентів знайшли свої половинки, нині на цьому курсі маємо 83 сім’ї, створені в стінах університету, в них вже народилося 23 дитинки. Ми дякуємо усім нашим випускникам за те, що вони були і є в нашому житті. Вони стали членами великої родини Івано-Франківського національного медичного університету».

Випускники на урочистостях розділили свято зі своїми батьками, рідними і друзями. Новоспечені медики вже будують плани на майбутнє та готові з головою поринути у професійну діяльність.

Ольга Канадівська, староста сьомої групи, обрала непросту професію психіатра. «Психіатрія є молодою галуззю і є ще доволі незвіданою, — говорить Ольга. — Тим не менше, вона активно розвивається і крокує вперед семимильними кроками. Мені завжди подобались складні завдання, тож, напевне, через це я й обрала цю спеціальність. Робота з особливими людьми надихає на постійне навчання, пошук нових рішень і нових шляхів лікування».

«Шість років навчання промайнули дуже швидко, — каже випускник Андрій Глущук. — Ці роки були дуже насиченими. Нас готували до однієї реформи, друга відбулась, третя ще попереду, тож виходить, що ми вчились в період змін. Але що б не відбувалося навколо, ми маємо вчитися, здобувати нові знання. Треба усвідомити, що з глибокими фаховими знаннями будь-яка реформа буде під силу».

«Сьогодні по-особливому згадується ті дні, коли ці діти прийшли до нас на день відкритих дверей, а згодом була їхня посвята у студенти, — каже ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. — Тоді ми поставили перед собою велику мету пройти разом ці шість років, і ось сьогодні вони отримують дипломи, це вже дорослі люди, наші колеги. Дякуємо нашим студентам, їхнім батькам, усім нашим викладачам за те, що ми разом пройшли цей шлях. В добру путь!»