1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.10 (10 Голосів)

У четвер 10 жовтня студенти 18 групи 2 курсу Івано-Франківського національного медичного університету разом зі своїм куратором доцентом Юрієм Чопиком відвідали кілька музеїв Івано-Франківська.

Почали студенти-медики з Музею історії розвитку медицини Прикарпаття, який діє при ІФНМУ, розповідає Юрій Чопик. Нагадаємо, цей музей відкрився у грудні минулого року на вулиці Низовій, 4. Там студенти переглянули фільм про рідний університет, з якого дізналися про історію, розвиток, здобутки та відкриття наших науковців і лікарів. Особливе зацікавлення майбутніх медиків викликали раритетні медичні видання, унікальні експонати. Студенти залишили свої відгуки в книзі відвідувачів.

Після цього юні дослідники продовжили своє знайомство з історією рідного краю в Музеї мистецтв Прикарпаття, де ознайомилися з експозицією Сакрального мистецтва Галичини. В Івано-Франківському краєзнавчому музеї послухали коротку історію Прикарпаття та, звісно, піднялися на оглядовий майданчик на ратуші і помилувалися панорамою нашого міста.

 

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika