У середу, 16 жовтня, відбулися виробничі збори студентів третього курсу стоматологічного факультету Івано-Франківського національного медичного університету.

У зустрічі зі студентством взяли участь перша проректорка ІФНМУ, професорка Ганна Ерстенюк, декан стоматологічного факультету, доцент Олександр Бугерчук, завідувачі кафедр, куратори груп.

«Сьогодні на курсі є шість академічних груп, в яких навчаються 150 студентів, троє з них — за державним замовленням, — інформував під час вступної доповіді Олександр Бугерчук. — Обов’язки старости курсу виконує Олексій Петраш. Цей рік для третього курсу є визначальним, адже цього року ці студенти здають Єдиний державний кваліфікаціний іспит».

Під час спілкування студентам наголосили, що зі 180 тестових завдань ЄДКІ 30 будуть англійською мовою. Іспит буде стосуватися одразу дев’ятьох навчальних дисциплін, тож аби пройти це випробування потрібні дійсно ґрунтовні знання.

Під час зборів окрему увагу студентів звернули на навчальну дисципліну, ознайомили з планом роботи під час цього навчального року.