Днями понад триста студентів із Києва і Львова, Тернополя та Івано-Франківська, Дрогобича і Стрия з’їхались на ІІІ Всеукраїнську студентську прощу в Перемишлянах. Серед учасників були й студенти Івано-Франківського національного медичного університету.

Молодіжне паломництво проходило зі словами блаженного священомученика Омеляня Ковча: «Будь сильним, стій твердо!». Подію організував Центр академічного душпастирства при при Патріаршій комісії у справах молоді УГКЦ.

До Перемишлян вирушили п’ять студентів 18 групи другого курсу стоматологічного факультету і один студент з 83 групи другого курсу медичного факультету. Студентську молодь супроводжував доцент Юрій Чопик, а також отець Василь Сливоцький, працівник Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

«Студентам дуже сподобалося, — говорить Юрій Чопик. — Варто відзначити високий рівень організації. Усі події відбувалися чітко згідно з попереднім розкладом. В автобусі разом з нами їхали також студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, тож молоді люди познайомилися та поспілкувилися один з одним».

Студенти-медики взяли участь у дискусії на тему «Чому погані речі стаються з добрими людьми?» разом із отцем Петром Верхоляком. За словами Юрія Чопика, розмова вийшла доволі активною та змістовною, було цікаво чути думки як досвідчених старших викладачів, так і молодих студентів з різних куточків України.

Завершилася проща спільною молитвою Прослави і запальним виступом християнського гурту SofiBand Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ.