Днями на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулося засідання студентського наукового гуртка, на якому юні науковці обговорили тему «Екзотичні інфекційні хвороби. Інструкція для мандрівників».

Ця тема досить актуальна, оскільки особливу небезпеку для мандрівників становлять природно-вогнищеві захворювання, зона яких обмежується певним ареалом існування основного джерела інфекції, до того ж не завжди існує специфічна профілактика. Підвищення рівня міграції населення в наш час також робить це питання ще актуальнішим.

Студенти п’ятого курсу 10 групи Остап Бурко, Ілона Руміга, Юлія Лось, Марта Паращак розповіли про інфекційні хвороби, які мандрівник може зустріти в Азії, Африці, Америці та Австралії. Засідання гуртка пройшло під керівництвом викладача Андрія Процика.

«Для зацікавлення студентів і підвищення ефективності роботи ми разом із членами гуртка постійно обираємо нестандартні теми, щоб проявити не лише навчальні, але й творчі здібності студентів, — розповідає Андрій Процик. — Ця тема обговорювалась вперше, проте, враховуючи викликаний інтерес, цілком ймовірно вона буде розглядатись і в майбутньому».

Наступне засідання заплановане на 5 листопада. Запрошуємо усіх бажаючих!