Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті на базі науково-практичного центру нейрофізіологічного дослідження, що розміщений в міській клінічній лікарні №1, відбувся міжкафедральний майстер-клас на тему «Електроенцефалографія: теорія та практика».

Заняття провели асистент кафедри фізіології Надія Побігун та асистент кафедри неврології та нейрохірургії Наталія Ткачук. На майстер-класі були присутні студенти-гуртківці другого та четвертого курсів.

Надія Побігун ознайомила студентів з теоретичними основами ЕЕГ, зокрема, методами накладання електродів та детальною характеристикою ритмів. Наталія Ткачук показала практичну частину заняття, а саме методику проведення та аналіз ЕЕГ пацієнта. Опісля викладачі відповіли на всі запитання, які виникли в ході майстер-класу.

«Це був третій спільний майстер-клас кафедри фізіології з кафедрою неврології та нейрохірургії, — зазначила Надія Побігун. — Студенти другого курсу з великою цікавістю відвідують такі заходи, оскільки можуть побачити практичне застосування своїх теоретичних знань. Щиро вдячні всім, хто долучився до організації та всім присутнім».