Студентка другого курсу факультету підготовки іноземних громадян спеціальності «Медицина» Домініка Хростовска представила Івано-Франківський національний медичний університет одразу на двох міжнародних наукових конференціях, які нещодавно відбулися у Польщі.

28 листопада студентка взяла участь у Міжнародному медичному конгресі в Любліні, де представила свою роботу, присвячену проблемам та напрямкам у сучасній трансплантології. Вона виконала її під керівництвом доцента кафедри анатомії людини Марії Грищук.

Вже 30 листопада на студентській урологічно-дерматологічній конференції в Гданську Домініка виступила з доповіддю про випадок первинного сифілісу на губах у гомосексуаліста, яку підготувала під керівництвом доцента кафедри дерматології та венерології Мар’яна Волошиновича.

За словами Домініки, доповіді викликали велике зацікавлення в учасників, вона отримала багато запитань від колег з інших університетів. А ще керівники секцій висловили здовування тим, що студентка, будучи ще тільки на другому курсі, підготувала такі достойні наукові роботи. Участь у цих конференціях дала змогу отримати цікаву нову інформацію, познайомитися з з багатьма колегами-студентами, розширити світогляд, тож студентка однозначно планує продовжити займатися науковою роботою на подальших курсах.