У понеділок, 16 грудня, в навчально-тренінговому центрі Івано-Франківського національного медичного університету «Іноземні мови для професійного спілкування» відбулася чергова організаційна зустріч для слухачів груп за напрямком підготовки до сертифікаційного іспиту з англійської мови FCE на рівень В2, а також додаткове діагностичне тестування з англійської мови.

Нагадаємо, з лютого 2017 року на базі ІФНМУ можна підтвердити володіння англійською до рівня B2. Тут діє сертифікований центр підготовки до іспитів Cambridge English Language Assessment (CELA). Університет уклав відповідний договір з Київським авторизованим платиновим центром Grade Education Centre. Саме його представники приїжджають приймати кембриджські іспити в ІФНМУ.

Завідувач кафедри професор Світлана Луцак закликала слухачів НТЦ до плідної співпраці, наголосивши на взаємній відповідальності всіх учасників проекту сертифікації. Під час організаційної зустрічі присутнім детально розповіли про вимоги й особливості підготовки, навчально-методичні посібники, розклад занять НТЦ та структурою іспиту FCE. До слова, найближчий іспит FCE в університеті запланований на 11 січня 2020 року.

Зазначимо, що навчатися в тренінговому центрі ІФНМУ можуть не лише працівники чи студенти університету, але й усі охочі й зацікавлені люди. Вони проходять тестування, яке визначає, чи можуть вони відразу готуватися до іспиту, чи їм спершу потрібне додаткове навчання. Усе залежить від знань. Для проходження відповідного навчання потрібно звернутися на кафедру мовознавства (тел. (0342) 54-71-08) і скласти пробний тест. Залежно від результатів діагностичного тесту, укладається договір про навчання.

Сертифікат FCE від CELA може використовуватися для атестації кадрів вищої кваліфікації, в аспірантурі (ад’юнктурі), випускниками загальноосвітніх шкіл для державної підсумкової атестації, а також студентами з метою вступу і працевлаштування за кордоном. Цей сертифікат не має обмеженого терміну чинності, як, скажімо, IELTS (дійсний два роки).