1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.33 (6 Голосів)

Днями в Києві відбувся XIV Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв студентів-медиків та працівників лікувальних установ України «Ліра Гіппократа – 2019». Двоє талановитих представники Івано-Франківського національного медичного університету здобули дипломи першого ступеня!

Фестиваль-конкурс вже традиційно відбувався в концертному залі Київської дитячої школи мистецтв імені Стефана Турчака. Подія зібрала медичну громадськість з усієї України. Це були як медичні працівники, лікарі, так і студенти з понад десяти медичних вишів України.

ІФНМУ на конкурсі представляли студентка шостого курсу Віра Барановська та лікар-інтерн Оксана Пилипів. Вони взяли участь у конкурсі естрадного вокалу. Віра Барановська виконала пісні «In Stand» і «Прірва», Оксана Пилипів — композиції «У горах Карпатах» і «One Night Only». Журі присудило франківським співачкам дипломи ліуреата першої премії.

За словами наших лауреатів, цього року на конкурсі були надзвичайно сильні вокалісти, потужні танцювальні колективи. Також під час фестивалю відбулось нагородження Заслуженого артиста України. «Ми хвилювалися, бо дуже хотіли достойно представити наш рідний університет, — говорять дівчата. — Запам’яталося, як після нагородження разом із Заслуженим артистом України ми співали пісні у холі школи мистецтв. Цей фестиваль подарував багато нових вражень і чудові спогади. А ще ми дякуємо нашому ректору Миколі Рожку за постійну підтримку студентів!»

Вітаємо наших талановитих ліуреаток і бажаємо нових творчих звершень!

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika