1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (10 Голосів)

Традиційно в день святого Миколая, 19 грудня, куратори разом зі студентами Івано-Франківського національного медичного університету побували в навчально-реабілітаційному центрі по вулиці Хоткевича в Івано-Франківську.

У цьому закладі перебувають дітки з порушенням фізичного та інтелектуального розвитку. Тут здійснюють комплексну психологічну, педагогічну, медичну та фізичну реабілітацію вихованців для досягнення кожною дитиною максимально можливої корекції окремої чи комбінованих вад.

До цих відвідин в ІФНМУ готувалися кілька тижнів. Куратори робили оголошення в групах про збір коштів, розповідали про цей центр, і студенти дуже активно відгукнулися. Саме завдяки такій спільній роботі вдалося придбати багато подарунків. Студенти-медики привезли для центру та його вихованців диван, санітарні крісла, м'ячі, настільні ігри, каремати, солодкі подарунки, іграшки.

До акції долучились куратори (і їхні студенти) кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики Уляна Писклинець, Христина Бандура, Володимир Маковишин, Ірина Рачкевич, Сергій Войтович, Анна Добровольська, Юлія Мазуренко, Роман Мерена, патологічної анатомії Тетяна Князевич-Чорна, Ярослав Сікорин, Ірина Лаб’як, анатомії людини Тетяна Власюк, Уляна Дутчак, мовознавства Юрій Чопик, патофізіології Ірина Кліщ.

«Під час відвідин центру наші студенти приділили увагу діткам, поспілкувалися, погралися з ними, — розповідає голова ради кураторів ІФНМУ доцент Тетяна Князевич-Чорна. — Радіємо, що до нас приєднуються студенти факультету підготовки іноземних громадян. Було дуже зворушливо, коли наші студенти спонтанно почали співати діткам Різдвяних пісень. Такі події дуже зближують людей. Так, українські та іноземні студенти потоваришували, обмінялися номерами телефонів. Для всіх це були неймовірні емоції, які обов'язково стануть чудовими спогадами».

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika