В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується покращення умов проживання студентів у гуртожитках. Так, у гуртожитку №4 днями завершився капітальний ремонт у чергових кімнатах. Туди вже заселилися щасливі мешканці.

Нагадаємо, у вересні ми повідомляли про те, що в гуртожитку здали в експлуатацію перші п’ять капітально відремонтованих кімнат. Днями їх кількість виросла до дев’яти. Ще в одній кімнаті зараз тривають роботи.

За останні роки в п’ятиповерховому гуртожитку наново перекрили дах, замінили всю електропроводку, старі світильники на нові енергозберігаючі, у всьому будинку замінили старі дерев’яні вікна на нові металопластикові, у всіх кімнатах працює Wi-Fi. Також ремонти відбулися на кожному поверсі в коридорах, санвузлах, душових і кухнях. У вересні тут відкрилась душова загального користування з трьома великими бойлерами, яка забезпечує гарячу воду незалежно від опалювального сезону. Крім того, на першому поверсі працюють два навчально-тренувальні центри, актовий зал, читальний зал, їдальня. В гуртожитку є протипожежна сигналізація з оповіщенням на кожну кімнату.

В гуртожитку діє своє студентське самоврядування. Студентський актив дякує адміністрації університету та працівникам адміністративно-господарського відділу за роботу та закликає колег-студентів поважати працю робітників і бережно ставитися до кімнат та всього майна.