1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (5 Голосів)

В день святого Миколая, у четвер, 19 грудня, в івано-франківській фортечній галереї «Бастіон» відбулося чергове свято для малечі «Лікарня для ведмежат», яку провели студенти Івано-Франківського національного медичного університету, учасники Європейської медичної студентської асоціації (EMSA).

Нагадаємо, мета «Лікарні для ведмежат» — у вигляді гри допомогти малечі подолати страх перед «білими халатами», зняти невидимий бар’єр між дитиною і лікарем. Під час таких заходів дітлахи мають змогу спробувати себе у ролі медиків та обстежити іграшкових ведмедиків.

Участь у святі взяли близько 30 студентів-медиків, які на різних локаціях працювали стоматологами, хірургами, травматологами та лікарями інших спецільностей. Діти могли самостійно зробити рентген, операцію чи полікувати зубки. Таким чином малеча вчилась не боятись лікарів.

«Кожен з нас має якусь свою спеціальність, ми вигадуємо історію, чим хворий ведмедик, — каже студентка Мар’яна Ключич. — І разом з дітками ми його лікуємо. До слова, дітки дуже обізнані».

Голова Європейської медичної студентської асоціації Марія Мартинець розповідає, що «Лікарню...» в середмісті Івано-Франківська проводять щорічно до дня святого Миколая. Дівчина пояснює, що зазвичай діти бояться не самих процедур лікарів, а зовнішнього вигляду, наприклад білих халатів. А під час цього заходу малеча в ігровій формі пізнає професію медика і долає страх перед лікарями. «Багато діток бояться вже самого вигляду лікаря, не говорячи вже про самі маніпуляції чи процедури, — каже Марія Мартинець. — Проект «Лікарня для ведмежат» покликаний подолати страх дітей перед білими халатами. Під час «лікарні» ми працюємо разом, лікуємо ведмедиків, і таким чином розвиваємо дружні стосунки між дітьми і лікарями».

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika