Традиційно асоціація Акушерства та гінекології України, кафедра акушерства та гінекології післядипломної освіти, ІФНМУ, департамент охорони здоров’я України організовує на Прикарпатті Всеукраїнську міжнародну науково-практичну конференцію «Іноваційні технології в акушерстві та гінекології: від науки до практики».

Цьогоріч науковий форум відбувся в конференц-залі готелю Radisson Blu Буковель. В заході взяли участь близько 250 лікарів, докторів медичних наук, професорів і провідних спеціалістів з акушерства та гінекології України. Гості з Англії поділились неймовірно цікавою інформацією з власного досвіду. Програма дводенної конференції передбачала десятки доповідей, презентації, майстер-класи та роботу в групах.

За словами завідувача кафедри акушерства та гінекології післядипломної освіти, професора Оксани Макарчук, ця конференція збагачує молодих науковців не лише новими і цікавими знаннями, а й практичними навичками, знайомствами, сприяє саморозвитку.

Організатори заходу щиро вдячні всім, хто долучився до неймовірно продуктивної роботи на конференції та бажають всім натхнення, розвитку та успіхів у професійній діяльності.