Наприкінці минулого тижня студенти та викладачі ІФНМУ змагалися у тематичному «Що? Де? Коли?» з історії футболу.  Гра була азартною, студентські команди до останнього не поступалися досвідченим колегам, втім цього разу перемогу здобула команда ректора.

В Івано-Франківському національному медичному університеті вже вдруге відбулась тематична гра «Що? Де? Коли?», присвячена  історії футболу.  Одним з  організаторів виступив Студпарламент вишу.

«Перша гра стосувалась вітчизняного футболу, а далі на прохання самих гравців ми вирішили продовжити, охопивши історію світового футболу», – розповідає старший викладач кафедри медичної інформатики, медичної і біологічної фізики, ініціаторка події  Наталія Остапович. За її словами, ідею проведення підхопив та підтримав ректор Микола Рожко, відомий своєї небайдужістю до футболу. І навіть зорганізував свою команду. Доєднався до цієї ініціативи і декан медфакультету Роман Яцишин. Обидві викладацькі команди потрапили у трійку лідерів. Першість здобули «Ветерани»,  третє місце дісталося команді  «Дін Тім», а друге місце взяла таки студентська збірна  «Болехівські Леви».  Усього сім команд демонстрували свій інтелект та кмітливість, серед яких і «Галактікос», «Таврія», «Дентісітрі Юнайтед» та «Костоломи».

«Це фактично міні-консиліум, який вчить згуртованості. Тут протягом хвилини гравці мають прийняти рішення, тому повинні зуміти прислухатись один до одного», –  Наталія Остапович. – До речі, команда, яка вийшла цього разу  на друге місце, фактично виросла у нашому клубі «Що? Де? Коли?». І я дуже радію, що студенти не побоялися прийняти виклик метрів...».

Учасник команди переможців Богдан Пелехан каже, що його переповнює  ентузіазм і цікавість, він охоче гратиме й наступного разу. «Наша команда «Ветерани»  грає у такому складі вдруге. Вперше це було у грудні минулого року, де темою змагання був український футбол. Тоді ми вибороли друге місце серед п'яти команд. Цього разу перше із семи,  – розповідає аспірант-стоматолог. – Очікуємо вже на наступний захід, який має бути присвячений європейському футболу».

Ведучий гри Олег Остапович зауважив, що гра «Що? Де? Коли?» – це профілактика хвороби Альцгеймера. Лікарі підтверджують цю тезу і додають, що гра навчає  також командної взаємодії, яка так необхідна у лікарській професії...

Наступна гра відбудеться вже п’ятого березня.