У понеділок, 24 лютого, чергова група викладачів університету отримала сертифікати, що підтверджують знання англійської мови. Від початку співпраці ІФНМУ з кембриджським представництвом уже шоста група викладачів успішно склала іспит.

В Івано-Франківському національному медичному університеті черговій групі викладачів вручили сертифікати за результатами іспиту FCE (First Certificate in English) від Cambridge Assessment English.

В день іспиту, який проходив у січні,  на базі університету працювала команда київського Grade Education Centre, єдиного в Україні платинового тест-центру з проведення іспитів Cambridge Assessment English. Екзаменувалися 26 людей. Серед них і асистентка кафедри загальної хірургії Ірина Нестеренко. «Упродовж чотирьох місяців тричі на тиждень ми мали заняття  у форматі цікавих  розмов та  дискусій», – ділиться враженнями Ірина Нестеренко. –  Все проходило у дружній атмосфері, професійно та організовано. Рівень викладання перевершив усі очікування! У нас заняття проводила Любов Шпільчак, яка дуже структуровано і, водночас з гумором, подавала матеріал. Університет створює прекрасні умови для вивчення мови, тому рекомендую всім, хто ще не наважився».

Нещодавно ІФНМУ вкотре підтвердив статус сертифікованого центру підготовки до іспитів Cambridge Assessment English. У лютому підготовку до сертифікаційного іспиту розпочали нові групи працівників вишу. Він запланований на червень цього року.

«Щоб навчатися в тренінговому центрі ІФНМУ необхідно пройти тестування, яке визначає, чи можуть вони відразу готуватися до іспиту, чи їм спершу потрібне додаткове навчання. Усе залежить від знань» , – розповідає завідувачка кафедри мовознавства професорка ІФНМУ Світлана Луцак. – Для проходження наступного пробного тестування необхідно звернутися впродовж березня-квітня на нашу кафедру і зареєструватися».

За детальнішою інформацією можна звернутися на кафедру мовознавства (тел. (0342) 54-71-08).

Довідково:

Навчально-тренінговий центр «Іноземні мови для професійного спілкування» функціонує при кафедрі мовознавства з 2013 року, а власне екзаменаційна підготовка до іспитів на рівень B2 ведеться з січня 2017 року. Від початку співпраці з Cambridge English відбулося шість екзаменаційних сесій. За їхніми результатами вже понад 100 викладачів ІФНМУ мають сертифікати міжнародного зразка. Сертифікат FCE від CELA може використовуватися для атестації кадрів вищої кваліфікації, в аспірантурі (ад’юнктурі), випускниками загальноосвітніх шкіл для державної підсумкової атестації, а також студентами з метою вступу і працевлаштування за кордоном. Цей сертифікат не має обмеженого терміну чинності.