1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.11 (9 Голосів)

Нещодавно в університеті відбулася зустріч із київським пластичним хірургом Едгаром Камінським. Лікар поділився зі студентами ІФНМУ секретами, як досягнути бажаного у медицині. Подію організувала студентська організація ЕМSА.

«Успіх. Неповторна мандрівка чи пекельна дистанція?», – із такою темою лекції молодий хірург виступив перед майбутніми франківськими медиками. Лікар розповів про вибір професії і виклики на шляху до самореалізації.
Вразило аудиторію відео про студентські роки Камінського та «надто жахливі», як висловилися студенти, умови проживання в гуртожитку. Лікар говорив, що важливо мріяти і наполегливо працювати задля здійснення своїх мрій…

«Вихідні майже ніколи не були для мене відпочинком. Я радше використовував цей час, щоб вивчити щось наперед. Так, це про сильну мотивацію. Згодом прийшло розуміння, що працювати потрібно лише чесно та якісно», – зазначив Камінський.

Студентка другого курсу Лілія Павликівська зізнається, що очікувала на достатньо пафосну лекцію, проте почула непросту історію подолання різноманітних труднощів на шляху в доросле самостійне життя. «Нам часто здається, що серед успішних переважно щасливчики долі, яким просто поталанило, – говорить Лілія. – Проте Едгар зумів переконати в протилежному, що запорука успіху – це праця.».

«У доволі молодому віці він зумів досягнути значного успіху і навіть певну популярність у своїй галузі, – ділиться враженнями асистент кафедри оториноларингології Остап Оріщак. – Його історія вкотре показує, що завдяки наполегливості, постійному навчанню та праці можна досягнути чимало, навіть якщо багато чинників нібито не на твою користь».

За словами Оріщака, хірург Камінський своїм прикладом показав, що в Україні лікар може добре заробляти та реалізувати себе як спеціаліст, що він повинен використовувати новітні технології на користь пацієнтам і з користю для себе в тому числі.

«Простота у викладенні інформації і підтвердження того, що за стрімким розвитком не обов’язково їхати за кордон», - такі акценти з лекції взяла для себе учасниця ЕМSА Олеся Вірстюк.

Студенти також звернули увагу на складову піару та самореклами у розповіді хірурга, який акцентував, що лікар перш за все повинен бути фахівцем, але й уміти заявити про себе та свою роботу, щоби колеги та пацієнти знали до кого і за чим можуть звернутися...

«Під час лекції дуже відчувалось бажання Едгара поділитися тим, що у всіх нас однакові стартові умови, і в кожного з нас усе вийде. І ще закликав аналізувати отриману інформацію, бо її сьогодні як ніколи багато й треба вміти критично мислити», – підсумувала керівниця ЕМSА, організаторка події Марія Мартинець.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika