Незважаючи на складність епідеміологічної ситуації, спричиненої вірусом COVID-19, та карантинні умови навчання студентське наукове життя нашого університету продовжується і поповнюється новими здобутками.

Нещодавно на базі Буковинського державного медичного університету відбувся другий тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі знань «Теоретична медицина».

За підсумками конкурсу перемогу здобула студентка третього курсу медичного факультету ІФНМУ Ольга Жураківська. Вона представила наукову роботу з гістології, цитології та ембріології «Морфофункціональні зміни ендокринної системи серця і надниркових залоз при стрептозотоциновому цукровому діабеті». Науковий керівник — професор Сергій Геращенко. Отримавши від журі максимальні бали, студентка нагороджена дипломом І ступеня.

Вітаємо Ольгу Жураківську з чудовою перемогою, яка доповнила скарбничку наукових здобутків студентів нашого університету!