Ректорат ІФНМУ вітає всіх працівників, студентів, ветеранів університету з Днем незалежності України!

Вже 29-ий рік ми відзначаємо це величне свято. З кожним роком розбудови і розвитку нашої держави поглиблюється усвідомлення цієї події і дати – 24 серпня – і значення її для всієї країни, для кожного з нас, її громадян.

Ця дата втілила в собі давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення. І сьогодні наші військові продовжують боронити цілісність і суверенітет України. Нехай усі наші воїни повернуться живі додому, а в країні запанує мир і процвітання!

Нехай серця наповнюються гордістю за нашу Батьківщину, прагненням до єдності та порозуміння, а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Бажаємо міцного здоров'я, успіхів і плідної праці на благо українського народу!

З повагою і щирими побажаннями, ректор ІФНМУ Микола Рожко