Дорогі студенти, викладачі, весь колектив Івано-Франківського національного медичного університету. Вітаємо всіх з початком нового навчального року!

На жаль, першовересень ми зустріли у складних умовах пандемії, і навчання наразі відбуватиметься дистанційно. Сподіваємося, такі карантинні обмеження діятимуть недовго, і ми зможемо відновити більш звичний режим навчання.

Шановні викладачі! Ви допомагаєте студентам осягати медичну науку, відкриваєте для них нове, пояснюєте незрозуміле. Нехай попереду у вас будуть нові плани, успіхи і досягнення! Здоров’я і наснаги вам!

Дорогі студенти! Бажаємо вам міцного здоров’я, впевненості у власних силах та впертого прагнення до нових знань! Саме знання і навички стануть вашою головною силою в майбутній професійній діяльності.

Щиро ваш, ректорат ІФНМУ