1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (13 Голосів)

У понеділок, 5 жовтня, кращих прикарпатських освітян, які працюють задля розвитку спорту, відзначили нагородами. З нагоди Дня фізичної культури та спорту України, Міжнародного Дня студентського спорту, Дня працівників освіти в обласній державній адміністрації підвели підсумки розвитку фізичного виховання в закладах освіти.

Під час події працівників галузі нагородили грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради та відзнаками комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Серед нагороджених — заступник ректора ІФНМУ з виховної роботи доцент Ігор Ванджура та студент університету Назар Войціх, який став бронзовим призером чемпіонату України з боксу серед студентів.

«Прикарпаття, в найближчому майбутньому, окрім туристичного, духовного і культурного магніту, має шанс стати щей спортивним краєм, — зазначив заступник голови ОДА Євген Фербей. — Це завдяки тим спортивним об’єктам, які вже відремонтовані або ще реконструюються. Але найважливішим у цьому є все ж таки викладачі, тренери, керівники закладів освіти, які безпосередньо працюють з дітьми й досягають відповідних результатів».

Фото — Івано-Франківська ОДА

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
14
18
19
21
22
25
26
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika