1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.50 (7 Голосів)

Днями в Києві відбувся семінар «Школа медсестринства – School of nursing», який проходив під час 29-ї Міжнародної медичної виставки PUBLIC HEALTH 2020 і був присвячений року медсестринства в Україні. Участь у події взяла завідувачка сестринським відділенням фахового медичного коледжу ІФНМУ Галина Гвоздецька.

Метою події було формування національної платформи для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку медсестринської спеціальності. Одним з результатів організатори назвали підготовку лідерів думок, агентів змін серед представників медсестринської спільноти для впровадження нової моделі медсестринства в системі охорони здоров’я.

«На зустрічі обговорювалися питання підготовки медичних сестер в умовах пандемії, ми отримали чимало корисної інформації, адже це питання нині дуже актуальне, — говорить Галина Гвоздецька. — Щиро вдячна директорові Центр розвитку медсестринства МОЗ України Катерині Балабановій за організацію заходу такого високого рівня».

Медичних сестер та освітян медсестринських освітніх закладів з усієї України привітав міністр охорони здоров’я України Максим Степанов. Зустріч з міністром відбувалася у форматі вільної бесіди, учасники висловили чимало пропозицій та побажань. Міністр нагородив переможців Всеукраїнського конкурсу МОЗ України серед медичних сестер і братів «Лідери змінюють світ».

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
9
10
12
17
18
30

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika