1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

У середу, 10 травня, в Івано-Франківську відбулась XIII обласна літня універсіада серед студентів вищих навчальних закладів з волейболу. Участь у змаганнях взяли студентські збірні команди трьох прикарпатських вишів: Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Івано-Франківського національного медичного університету.

У першій грі наша команда зійшлась зі збірною ПНУ, і в напруженій боротьбі перемогла з рахунком 3:2. У другому матчі нашим студентам протистояв традиційний фаворит студентських змагань Івано-Франківська — команда ІФНТУНГу. Але збірна ІФНМУ була сильнішою і тут — 3:1. Отже, дві перемоги дозволили зайняти студентам-медикам перше місце!

Це вже не перше високе досягнення для волейбольної збірної медичного університету. Цього сезону студентська команда ІФНМУ здобула бронзові нагороди чемпіонату Івано-Франківська та вперше а історії університету посіла третє місце в чемпіонаті області серед команд Першої ліги. Починався навчальний і спортивний рік з високого четвертого місця (серед 11 команд) на Всеукраїнському турнірі з волейболу пам’яті Володимира Кундельського на початку жовтня 2016 року.

«Ми дуже задоволені виступом на обласній універсіаді та й сезоном загалом, — говорить тренер нашої збірної, викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Сергій Лопацький. — Хлопці ростуть в майстерності, відчувають один одного, команда стає все більш злагоджена, а це дуже важливо у волейболі. Після цього сезону ми побачили, над чим ще треба працювати, тож, сподіваюся, надалі наші результати будуть тільки кращими».