RedRoundedButton2

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Вже традиційно в травні Івано-Франківському національному медичному університеті відбувся День відкритих дверей. У центральному корпусі вишу усі охочі абітурієнти та їхні батьки мали зустріч з керівництвом університету, а також побували на ознайомчих екскурсіях різними навчальними корпусами та клініками ІФНМУ.

Представники ректорату та професорсько-викладацького складу розповідали про спеціальності, матеріально-технічну базу університету, організацію творчої самодіяльності, студентське самоврядування, а також інформували про основні умови вступу до ІФНМУ.

Цьогоріч в університеті відкривається нова спеціальність — «фізична терапія та ерготерапія». Сьогодні для держави це, мабуть, одна з найнеобхідніших спеціальностей, адже кількість військових, котрі отримали фізичні та психологічні травми, зростає, їх потрібно буде лікувати впродовж не одного року. Зрештою, такі фахівці в майбутньому можуть працювати у відділеннях неврології, травматології, ортопедії, педіатрії тощо. Університет отримав ліцензію для набору 100 студентів на нову спеціальність. ІФНМУ є одним із небагатьох вищих навчальних закладів України, котрі готуватимуть таких фахівців.

Для майбутніх студентів керівництво вишу гарантує стовідсоткове забезпечення гуртожитками з комфортними умовами проживання. А щодо вступників на нову спеціальність чи не найпривабливіший момент — фінансовий. Щоби заохотити молодь до здобуття такої потрібної сьогодні професії в напрямку реабілатології — річна оплата за навчання на спеціальність «фізична терапія та ерготерапія» становитиме 10 тис. грн. Зауважимо, що в рейтингу медичних спеціальностей вона є найнижчою в цьому році. В ІФНМУ запевняють, що перші випускники з цього напрямку мають шанс стати лідерами у своїй справі. Тож не пропустіть свій шанс, дорогі абітурієнти 2017 року!

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ