У вівторок, 30 травня, на базі спорткомплексу кафедри фізичного виховання та здоров’я відбулась XIII обласна літня універсіада серед студентів вищих навчальних закладів з пляжного волейболу. Студентська команда Івано-Франківського національного медичного університету на цих змаганнях виборола срібні медалі.

У першому матчі студенти-медики перемогли команду Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника з рахунком 2:1, а в другій зустрічі з рахунком 2:0 поступилися волейболістам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. У підсумку ІФНМУ посів друге місце.

«Пляжний волейбол багато чим відрізняється в класичного волейболу, — говорить тренер нашої збірної, викладач кафедри фізичного виховання та здоров’я Сергій Лопацький. — Тут інші правила прийому м’яча, розміри майданчику менші та багато інших нюансів, які потрібно пам’ятати і враховувати. Але незважаючи на це, наші хлопці таки здобули срібні медалі й кубок. Це хороший результат».

Зазначимо, що на змаганнях з класичного волейболу в рамках цьогорічної універсіади студентська команда ІФНМУ здобула перемогу. А ще цього року в активі нашої волейбольної збірної бронзові медалі чемпіонату Івано-Франківська та чемпіонату Івано-Франківської області серед команд Першої ліги.