Викладачі кафедри медичної інформатики, медичної та біологічної фізики Івано-Франківського національного медичного університету Тарас Паращук та Павло Колковський нещодавно взяли участь у XII міжнародній конференції молодих фізиків на базі державного Жешувського університету у місті Жешув, Польща.

У рамках програми конференції відбулася робота пленарних засідань по напрямках математично-природничого відділу. Темами доповідей наших науковців були «Моделювання структури та термодинаміка кристалів II-VI з використанням DFT-методу» та «Отримання, структура та електрохімічні властивості MnO2» (Тарас Паращук та Павло Колковський відповідно). У представлених дослідженнях автори навели експериментальні дані, результати моделювання та подальше їх застосування в науці та технології.

За підтримки декана математично-природничого відділу Жешувського університету Олега Лопушанського відбулась екскурсія науково-дослідними лабораторіями медичної та біологічної фізики.