RedRoundedButton2

Ректорат Івано-Франківського національного медичного університету вітає медичну громадськість Прикарпаття, професорсько-викладацький склад університету та студентів з Днем медичного працівника!

Усім працівникам медичної галузі найперше бажаю здоров’я! Медики охороняють здоров’я, лікують людей, але й самим потрібно бути здоровими. Бажаю стабільності, розуміння процесів, які сьогодні відбуваються, щоб ми берегли наших найкращих фахівців. Бажаю руху вперед, щоб ми розробляли нові методики, які будуть покращувати профілактику, лікування та здоров’я нашої нації.

Дякуємо всім медикам і медичним сестричкам, які сьогодні на фронті рятують людські життя, стають ангелами-охоронцями тих, хто захищає цілісність нашої держави і береже спокій у наших родинах. Були і є серед них як викладачі та навіть студенти нашого університету, так і лікарі Франківщини — дякуємо їм!

Сьогодні є дуже важливою співпраця всіх причетних до галузі охорони здоров'я та спрямованість наших зусиль на порятунок людського життя. Адже головна цінність — Людина.

Найкращі побажання професорсько-викладацькому складу та студентству нашого університету! Здоров’я, стабільності, руху вперед, впевненості у завтрашньому дні та найголовніше — мирного неба над головою!

Ректор ІФНМУ, професор
Микола Рожко