Днями делегація Івано-Франківського національного медичного університету з дружнім візитом відвідала Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського. Щороку з нагоди Дня медичного працівника в тернопільському виші відбуваються урочистості. Одними з гостей на них стали представники ІФНМУ.

Побажання всіх гараздів від колективу івано-франківського медуніверситету передала перший проректор, професор Ганна Ерстенюк. «Теплі і дружні стосунки між нашими університетами єднають нас упродовж багатьох років, — звернулася до присутніх Ганна Ерстенюк. — Маємо велику приємність в особі нашого творчого колективу привітати вас з професійним святом. Ваш університет сьогодні вступає у свій сьомий десяток, тож бажаємо закладу бути першим у світових рейтингах. Зичимо професійного зростання вишу і кожному особисто, адже заслуги колективу – це, насамперед, заслуги кожного персонально. Бажаємо вам і вашим родинам здоров’я, затишку і комфорту».

Народна чоловіча хорова капела «Сурма» імені Б.Волосянка Івано-Франківського національного медичного університету виконала пісні «Ой, там за Дунаєм», «Ой не світи, місяченьку» (солістка Віра Бойчук), «Сусідка». Художній керівник капели – заслужений діяч мистецтв України Володимир Савчук, концертмейстер – Ольга Павлюк.

Асистент кафедри оториноларингології Івано-Франківського національного медичного університету Олександр Семчук виступив з неаполітанською піснею «Мені тебе не забути».

На завершення урочистостей Народна чоловіча хорова капела «Сурма» виконала пісні «Дніпро реве», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Якщо ти любиш», «Люблю я тебе Україно» (солісти Сергій Грабець та Олександр Семчук).

«Ми хотіли донести до наших колег з Тернополя українську пісню, і в такий спосіб побажати натхнення і здоров’я, щоб вони могли виконувати свій професійний обов’язок, виховувати молоде покоління, — розповідає Ганна Ерстенюк. — Ми отримали хорошу підтримку від колег, вони навіть підспівували в залі. Думаю, від таких партнерських стосунків виграють усі. Ми дякуємо нашим колегам за співпрацю і тішимося, що вони є з нами».

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ