RedRoundedButton2

У медичному коледжі Івано-Франківського національного медичного університету з 26 по 29 червня відбулась державна кваліфікаційна атестація випускників спеціальності «Фармація».

Екзамен складали 58 студентів. Цього року головою Державної кваліфікаційної комісії був завідувач центральної районної аптеки №18 міста Долина Петро Колісник.

Державна кваліфікаційна атестація проходила у формі комплексного кваліфікаційного екзамену, який включав в себе два етапи. Перший, теоретичний, етап був перевіркою знань теоретичного матеріалу з професійно-практичних дисциплін методом комп’ютерного комплексного тестування. Під час другого, практичного, етапу оцінювались вміння та якість розв’язання типових завдань майбутньої професійної діяльності фармацевта відповідно до виробничих функцій з дисциплін «Технологія ліків», «Організація та економіка фармації», «Фармакологія».

За результатами державної атестації, студенти показали cередній бал 3,97. Найвищий середній бал студенти отримали з дисципліни «Організація та економіка фармації» — 4,14.

Дипломи з відзнакою отримають три студентки — Тетяна Рутковська, Вікторія Довганюк та Ірина Подвійна.

Урочиста вчена рада з нагоди випуску студентів медичного коледжу спеціальності «Фармація» відбудеться 3 липня об 11 годині у приміщені івано-франківського Арена-Центру.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ