У вівторок, 4 липня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася зустріч з польською делегацією.

Польську делегацію представляли Роберт Торбус, директор міжнародної агенції праці Польщі, заступник директора центру едукації гуманітарної економічної академії в м. Лодзь та Володимир Гудима, регіональний директор в Україні міжнародної агенції праці м. Пьотркув Трибуналський, Польща.

ІФНМУ представили проректор з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки), доцент Сергій Кобець, начальник відділу міжнародних зв’язків, доцент Віталій Осадець, директор медичного коледжу ІФНМУ, доцент Юрій Боцюрко.

Основні напрямки співпраці, які запропонували колеги із Польщі – післядипломна освіта медичних сестер та фельдшерів у м. Лодзь на медичному факультеті, два роки навчання з візовою підтримкою та отриманням карти побуту з подальшим працевлаштуванням в Польщі та країнах Європейського союзу. Основна вимога до кандидатів – диплом молодшого спеціаліста за фахом фельдшер або медична сестра та знання розмовної польської мови на рівні А2.

Також колеги зацікавлені у співробітництві із ІФНМУ у рамках програми Erasmus+ для України та стажуванні викладачів ІФНМУ у Польському університеті.

Наступним напрямком, цікавим для співпраці, є рекрутинг польських студентів для навчання в ІФНМУ. Віталій Осадець ознайомив колег з основними вимогами до польських студентів щодо отримання запрошень та вступу до ІФНМУ, познайомив з основними спеціальностями та напрямками роботи університету.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ