В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується покращення умов для навчання та проживання студентства. Так, у студентському гуртожитку №4, де вже довгий час тривають планомірні ремонтні роботи, завершили ремонт усіх кухонь. У середу, 5 липня, тут урочисто відкрили вже сьому за рахунком і останню відремонтовану кухню.

Головними проблемами будівлі були система водопостачання та водовідведення, а також інфраструктура — кухні і душові. Поступово в гуртожитку капітально відремонтували житлові кімнати, санвузли, кухні. І ось нарешті усі кухні гуртожитку відремонтовані та обладнані. Далі на черзі решта душових.

«Ми намагаємося створити студентам якнайкращі умови для навчання і проживання, — говорить ректор ІФНМУ, професор Микола Рожко. — Нові кухні обладнані новою сантехнікою та сучасними кухонними плитами. У свою чергу ми сподіваємося від нашої молоді шанобливого ставлення до обладнання, щоб ці приміщення прослужили не одному поколінню наших студентів».

«Ми приємно вражені ремонтами, які відбуваються в гуртожитку, — каже студентка ІФНМУ Ірина. — Ми пам’ятаємо, які умови були перед цим. У такій новенькій та чистій кухні приємно готувати. Щиро дякуємо ректорату за можливість проживати у таких гарних умовах».

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ