У середу, 9 серпня, у залі засідань Івано-Франківського національного медичного університету відбувся skype-діалог між керівником міжнародних відносин і співпраці Вищої медичної школи міста Ополе (Польща) Мальгорзатою Зікієвіч та представниками відділу міжнародних відносин ІФНМУ й адміністрацією медичного коледжу.

«Захід відбувся в рамках Міжнародної співпраці між ВУЗами та реалізації проекту «Erasmus +», — розповідає директор коледжу, доцент Юрій Боцюрко. — Обговорено питання стажування студентів медичного коледжу спеціальності «Сестринська справа» у Вищій медичній школі міста Ополе».

Нагадаємо, у травні в ІФНМУ відбулась уже друга українсько-польська академія з медсестринства та реабілітології, в якій взяли участь студенти медичного коледжу ІФНМУ та Вищої медичної школи міста Ополе. Юні науковці представляли один одному свої дослідження та обмінятися досвідом у навчанні й науковій роботі. Подібна конференція також відбувалася й в Ополе.

На фото — учасники травневої українсько-польської академії.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ