У суботу, 9 вересня, на Вічевому майдані Івано-Франківська до дня фізкультури і спорту відбувся Ярмарок спорту. У події взяли участь студенти Івано-Франківського національного медичного університету та викладачі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання.

Свої організації і види спорту представили понад 20 спортивних федерацій, шкіл і клубів Івано-Франківська. Це федерації легкої атлетики, настільного тенісу, регбі, шашок, низка фітнес-клубів та спортклубів, йога-центр, футбольні клуби, баскетбольні клуби та ДЮСШ. Були тут і представники ІФНМУ.

Чималий натовп, який зібрався на майдані, побачив виступ університетського Народного колективу естрадно-спортивного танцю «Арт», також свою майстерність продемонстрували студенти ІФНМУ, які займаються у секціях армспорту, баскетболу, футболу, гирьового спорту. Доцентові кафедри Володимиру Левку вручили відзнаку міського Департаменту молодіжної політики та спорту.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ