Дорогі студенти, колеги, ветерани університету та вся університетська громадо!

Нещодавно ми відзначали День незалежності України, ось уже минув першовересень і ми святкуємо День університету.

Всі ці свята насправді дуже пов'язані між собою. День незалежності об'єднує всіх українців. Наш університет об'єднує цілі покоління студентів і випускників, і він є моделлю всієї України.

Ми велика дружна родина. Люблячи свій університет, служачи йому, покращуючи його, ми робимо кращою всю Україну.

Тож всім бажаю миру, міцного здоров'я, взаєморозуміння, злагоди і зростання!

Нехай праця кожного з нас покращує добробут нашої Alma Mater та України в цілому!

Дякуємо всім нашим попередникам, які доклалися до розвитку університету і беремо з них приклад!

Усіх нас зі святом!

Щиро Ваш, ректор ІФНМУ Микола Рожко

P.S. Ректорат запрошує всіх небайдужих розділити радість свята і прийти на святковий концерт, що відбудеться сьогодні, у вівторок, 19 вересня, в обласній філармонії. Фото зі святкувань 68, 69 та 70 річниць від Дня заснування університету.