1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.92 (18 Голосів)

У вівторок, 19 вересня, Івано-Франківський національний медичний університет відзначив своє 72-річчя. В обласній філармонії відбувся святковий концерт.

Студенти і професорсько-викладацький склад підготували цілу низку цікавих подій та святковий концерт, присвячені поважній даті. Зокрема, у холі обласної філармонії за ініціативи студентського наукового товариства організували презентацію яскравого і пізнавального видання про історію й сьогодення університету – “Альбом Слави”. Крім того, студенти презентували оригінальний проект “Фотомозаїку”.

Ректор університету відзначає продуктивну та успішну роботу на освітній та медичній нивах Прикарпаття:

«Ми сьогодні святкуємо день народження нашого університету в особливому відчутті радості. Цього року до нас прибуло на 150 студентів більше, ніж минулого, і це лише українців. Ми не будемо жаліти ні себе, ні сил, ні здоров'я. Щоб все, що ми запланували — робилось. Хай нам у цьому допомагає Бог. Я бажаю всім добра, щастя, успіху, здоров`я і кохання", — привітав всіх присутніх зі святом Микола Рожко.

Найбільшою гордістю університету є випускники, які стають не лише висококваліфікованими працівниками у сфері медицини, а й патріотами рідної держави. Хвилиною мовчання весь зал вшанував пам’ять загиблого на війні випускника університету Ярослава Чомка.

Своїми виступами глядачів потішили чоловіча хорова капела “Сурма” імені Богдана Волосянка, заслужена артистка України Галина Баранкевич, соліст хору “Галицькі передзвони” та обласної філармонії Олександр Семчук, студентка факультету підготовки іноземних громадян Айдан Мамедова та інші.

Під час концерту відзначили багатьох викладачів, а також студентів вишу. Що цікаво, серед 1500 працівників університету – 100 докторів наук, 14 заслужених лікарів України, сотні кандидатів наук.

Концерт відвідали і ректори інших університетів міста, які теж приєдналися до вітального слова. Зокрема вітали, ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський та ректор ПНУ ім. В. Стефаника Ігор Цепенда. В своїх виступах вони наголосили, що між університетами завжди були дружні відносини, а в ІФНМУ навчають тих людей, які бережуть найдорожче в житті – здоров'я.

 
Пн. Вт. Ср. Чт. Пт. Сб. Нд.
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

ua

virtualnii pac

educ

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika