У четвер, 28 вересня, в залі засідань Вченої Ради Івано-Франківського національного медичного університету відбулася зустріч студентів університету з отцем Михайлом Дзулем, референтом Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській архієрпархії. Темою розмови були проблеми збереження чистого довкілля.

Такі зустрічі зі студентами відбуваються в рамках екологічної місії задля збереження створіння, які четвертий рік проходять у різних деканатах Івано-Франківській архієрпархії УГКЦ. Власне цій зустрічі передували проповіді й науки в Катедральному соборі Святого Воскресіння.

«Наше основне завдання — донести до молоді розуміння того, що нищення природи, руйнування довкілля є не лише завданням шкоди навколишньому середовищу, але й реальною загрозою людському здоров’ю і життю, а також це загроза для духовного життя людини, — говорить отець Михайло. — Людина, яка нищить довкілля, завдає шкоду сама собі, з християнської точки зору вона теж грішить».

За словами священика, дуже важливою в цій справі є співпраця церкви, держави, суспільства, і зокрема медиків. А для майбутніх медиків особливо важливим є усвідомлення важливості стану довкілля, адже воно прямо впливає на здоров’я людей.