Щорічно Європейська Асоціація судинної та ендоваскулярної хірургії виділяє декілька грантів для молодих хірургів на проходження стажування у провідних клініках Європи. Приємно, що цього року в конкурсних умовах переможцем став асистент кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Івано-Франківського національного медичного університету Олексій Гудз.

Впродовж жовтня в умовах клініки британського міста Лестер Олексій Гудз матиме можливість засвоїти сучасні методи оперативного та ендоваскулярного лікування хворих із судинною патологією. Важливим при цьому є також факт, що клініку Університету Лестера очолює світовий експерт з питань хірургії сонної артерії (оперативне попередження ішемічного інсульту), головний редактор Європейського журналу судинної та ендоваскулярної хірургії професор А Росс Нейлор, — підкреслюють на кафедрі хірургії ННІ ПО.