Днями в Києві відбувся міжнародний майстер-клас «Сучасні підходи в онкохірургії підшлункової залози» за участі спеціаліста в галузі вісцеральної хірургії (хірургії травного тракту), директор Хірургічної клініки в Університетському комплексі клінік землі Шлезвіг-Гольштайн, Кампус Любек, доктор медичних наук, професор Тобіас Кек.

Майстер-клас був організований кафедрою загальної хірургії №1 Національного медичного університету імені О.О. Богомольця на базі Київського центру хірургії печінки, жовчних проток та підшлункової залози імені В.С. Земскова (керівник доктор медичних наук, професор Олексій Дронов) спільно з Університетською клінікою Федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн (Кампус Любек), Німеччина (керівник професор Тобіас Кек).

Участь в унікальній науковій події взяли працівники кафедри Хірургії №2 та кардіохірургії Івано-Франківського національного медичного університету професори Ігор Шевчук та Володимир Пилипчук, доцент Володимир Галюк, асистенти Роман Кузенко й Анатолій Хруник.

Під час майстер класу було продемонстровано відкриті та лапароскопічні панкреатодуоденальні резекції, заслухані лекції провідних панкреатологів України та Німеччини.

Нагадаємо, кафедра хірургії №2 та кардіохірургії ІФНМУ є єдиним у Івано-Франківській області центром де виконується весь спектр оперативних втручань на підшлунковій залозі в тому числі при онкопатології гепато-панкреато біліарної зони.

МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ