У вівторок, 13 березня, у читальній залі бібліотеки ІФНМУ відбулася   Хресна дорога – дорога, яку Ісус Христос пройшов на Голгофу. Вона матеріально символізується в вигляді 14 образів того трагічного ходу.

Хресну дорогу молились семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії разом з двома священиками молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Пройти Хресну дорогу разом зі Спасителем зібралися студенти І та ІІ курсів та викладачі університету.

«Зараз церква розуміє, що великий наголос треба надати на працю з молоддю, адже це ті люди, які є майбутнім не тільки народу, але й церкви, — говорить отець Андрій Заліський.

Всі мали нагоду перейнятися тривогами Ісуса Христа, його душевним болем і болем тілесних ран. Хрест Ісуса обіймає кожного з нас і дає кожному завдання: приймати цей хрест в особистому, родинному житті, серед друзів і сусідів, серед усіх, кого зустрічаємо.