ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

2019-06-02 10:00 - 12:00
Місце проведення
Аудиторія №2, ЦК ІФНМУ

У неділю, 2 червня, в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудеться День відкритих дверей. Усіх охочих абітурієнтів та їхніх батьків запрошують до центрального корпусу вишу по вул. Галицька, 2. Початок о 10:00 в аудиторії №2.

Представники ректорату інформуватимуть про основні умови вступу до ІФНМУ, а завідувачі кафедр, викладачі розповідатимуть про спеціальності, матеріально-технічну базу університету, організацію творчої самодіяльності, студентське самоврядування тощо. Також відбудуться ознайомчі екскурсії різними навчальними корпусами та клініками вишу.

День відкритих дверей — найкраща можливість отримати відповіді на всі питання стосовно вступу та навчання в університеті. Чекаємо Вас. Буде цікаво!

Всі дати

• 2019-06-02 10:00 - 12:00