В університеті є гарна традиція після завершення навчального року підводити підсумки участі студентів у Всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, наукових конференціях. Цей рік виявився складним, та все ж COVID-19 не став перешкодою для ентузіастів, котрі змогли реалізувати свої знання на «докарантинних» конференціях та олімпіадах, та наукових заходах, проведених вже онлайн. Успіхами майбутніх медиків ІФНМУ ділиться Студентське наукове товариство.

Продовжуємо розповідати про випускників ІФНМУ 2020 року. Кілька днів тому ми публікували замітку про вчорашніх студентів, а нині — повноправних медиків, очима Студентського наукового товариства. Сьогодні ж своїми спогадами ділиться наукова керівниця СНТ професорка Наталія Воронич-Семченко.

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків 30 червня нагородив подяками випускників Івано-Франківського національного медичного університету за активну участь у загальноміських наукових заходах «Науковий пікнік», «Ярмарок професій», «День кар’єри».

Завершився навчальний рік. У той час, як більшість студентів продовжить своє навчання на наступному курсі, для випускників завершилось навчання в Івано-Франківському національному медичному університеті. То ж якими вони були, випускники ІФНМУ-2020 впродовж навчання? Розповідає Студентське наукове товариство.

Івано-Франківський національний медичний університет щорічно вітає на Прикарпатті талановиту молодь на міжнародній конференції студентів та молодих вчених. Цього року загальнонаціональний карантин зробив неможливим її проведення у звичному форматі, однак, університет видав матеріали наукового форуму.

Незважаючи на складність епідеміологічної ситуації внаслідок активного поширення коронавірусної інфекції, котра призвела до онлайн-навчання українських студентів та школярів, кафедра внутрішньої медицини №2 та медсестринства під керівництвом професора Нестора Середюка визначила переможців інтерактивного конкурсу міжкафедрального студентського професійно-наукового гуртка "COR et VASA".

У скрутній ситуації, в якій нині опинилось людство, кожен долає дефіцит спілкування по-різному. Так, на кафедрі травматології та ортопедії ІФНМУ дистанційним навчанням робота не обмежується. Один з напрямків діяльності — науковий пошук — продовжується, і доволі успішно.

Днями на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології Івано-Франківського національного медичного університету відбулося онлайн засідання студентського наукового гуртка на актуальну тему: «Життя в умовах пандемії COVID-19. Все, що нас та Вас цікавить про Коронавірус».

Нещодавно в Івано-Франківському національному медичному університеті в дистанційному режимі відбулося чергове засідання гуртка з кардіології «Cor et Vasa» під керівництвом завідувача кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства, доктора медичних наук, професора Нестора Середюка.

Рада Студентського наукового товариства ІФНМУ цьогоріч провела «Школу молодого науковця» у новому форматі. Мета проекту — допомогти студентам молодших курсів зрозуміти ідею, мету написання наукової роботи та дати їм можливість спробувати себе в ролі молодого науковця до конференції. Під час заходу кожен бажаючий мав можливість попрактикуватися в написанні своєї наукової міні-роботи.

У четвер, 27 лютого, в Івано-Франківському національному медичному університеті на кафедрі інфекційних хвороб та епідеміології відбулося незвичне засідання наукового гуртка. Члени гуртка разом із колективом кафедри, за підтримки Студентського наукового товариства влаштували брейн-ринг «Інфекціоніст К-року».

Уже стало гарною традицією вітання з Різдвяними святами від Студентського наукового товариства. Цей рік не став винятком. Представники СНТ завітали до ректорату, на кафедри рідного Івано-Франківського національного медичного університету з привітаннями, колядою та вертепом, створюючи атмосферу зимової казки.