Студентське наукове товариство у співпраці з компанією Synevo проводить конкурс на "Найкращу науково практичну роботу" серед студентів по напрямках:
- Ендокринологія
- Інфекційні захворювання(гепатологія)
- Акушерство та гінекологія

Кожен студент-переможець даного конкурсу з конкретного напрямку отримає науковий грант в розмірі 5 000 грн.
Детальна інформація на сайті та каналі СНТ ІФНМУ.

28-29 березня 2019 року в Івано-Франківському національному медичному університеті  традиційно відбудеться 88-а науково-практична конфереція "Інновації в медицині".

Dear colleagues!
We have a great honor to invite You to take a part in 88th Scientific and practical conference of students and young scientists with international participation “INNOVATIONS IN MEDICINE”, which will be held on March 28th -29th, 2019.

17-19 жовтня в Івано-Франківському національному медичному університеті відбудеться X-ий Всеукраїнський з'їзд голів Студентських наукових товариств та Товариств молодих вчених медичних та фармацевтичних вузів України. Місце проведення навчально-рекреаційна база "Арніка" (вул. Свободи, 367, м. Яремче ). Кількість делегатів від СНТ - 2 представників, ТМВ - 1. Актуальні питання обговорення:

22-23 березня на базі ДВНЗ «Івано-Франківський національний медичний університет» відбулася 87-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». У рамках конференції відбулося 22 секційних засідань, на яких було представлено близько 310 доповідей з різних напрямків медицини. Цього року було відкрито нову секцію «Фізична реабілітація, ерготерапія та фізичне виховання. Спортивна медицина». У масштабному науковому заході взяли участь 88 гостей - студентів та молодих вчених із 12 медичних ВНЗ України.

Днями, 18-19 січня, студенти Ради студентського наукового товариства Івано-Франківського національного медичного університету завітали на кафедри вишу з різдвяними привітаннями, колядою та вертепом.

Днями за ініціативи Ради студентського наукового товариства Івано-Франківського національного медичного університету спільно з Товариством Червоного Хреста відбувся майстер-клас з основ надання першої невідкладної допомоги для студентів Приватного вищого навчального закладу Університет Короля Данила.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулась лекція асистента кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Руслана Мізюка про сучасний стан ВІЛ-інфекції в Україні.

Нещодавно в Івано-Франківському національному медичному університеті у лекційній аудиторії №3 кафедри фізіології відбулася чергова лекція «Крок у науку», яку організувало Студентське наукове товариство вишу (СНТ). На лекції розглядалися питання стажування студентів, молодих лікарів за кордоном та волонтерства.

Днями в Івано-Франківському національному медичному університеті відбулася друга лекція для студентів «Крок у науку» за ініціативи Студентського наукового товариства. В лекційній аудиторії №3 (фізіологічний корпус) зібралася студентська молодь, яка вже займається, або ж лише мріє про наукову діяльність.

Напередодні новорічних свят в Івано-Франківському національному медичному університеті вже традиційно вшановують кращих студентів вишу. Не став винятком і цей рік. У четвер, 14 грудня, свято відбулося в лекційній аудиторії кафедри фізіології.

Запрошуємо на продовження лекції "Крок в науку", присвяченій таєнству експерименту. Лекція відбудеться 09.11 о 17.00 в лекційній аудиторії № 3 фізіологічного корпусу. Своїм вмінням правильно розробити, провести і проаналізувати дані експерименту ділитимуться д.мед. н. професор кафедри загальної хірургії Степан Миколайович Геник та к. мед. н. доцент кафедри загальної хірургії Олег Ярославович Попадюк.
Ви можете дивитися як стрімко розвивається наука, або є інший варіант - стати частиною її розвитку. Вибір за Вами!!! Чекаємо всіх охочих.

У четвер, 19 жовтня, о 16:00 в лекційній аудиторії №2 (Центральний корпус ІФНМУ) відбудеться презентацiя програми для талановитої молоді Завтра.UA та iнтерактивна лекцiя Анни Шийчук «Встигнути все: стратегiчний таймменеджмент». Організовує подію Студентське наукове товариство Івано-Франківського національного медичного університету.

Запрошуються всі бажаючі!