29 вересня відбулось засідання Товариства молодих вчених, на якому, голосуванням більшості, було обрано голову ТМВ. Ним став асистент кафедри анатомії людини Андрій Сачко. Протягом студентських років Андрій був старостою курсу, активним членом СНТ. Брав участь в організації олімпіад та різноманітних конференцій. Неодноразовий призер та учасник міжнародних конференцій, стажувань та олімпіад.

Також на засіданні було оновлено списки членів товариства молодих вчених, визначено вектор руху молодих науковці та внесено зміни до статуту ТМВ. Колеги побажали всім здоров’я та плідної праці протягом року.

Днями заступнику голови Товариства молодих вчених Степанії Варунків трапилась нагода поспілкуватись із першими аспірантами-випускниками нашого Університету, які навчались за освітнь-науковими програмами «Медицина» - Михайлом Федорченком та «Стоматологія» - Володимиром Сарапуком. Варто зазначити що ці молоді вчені вперше в ІФНМУ отримають науковий ступінь доктора філософії після захисту своїх дисертації. Тож зустрівшись з ними ми поговорили про враження від навчання та зробили незабутні фото напам’ять.

СНТ та ТМВ Івано-Франківського національного медичного університету раді повідомити Вам, що реєстрацію на 89-ту науково-практичну конферецію "Інновації в медицині та фармації" вже розпочато!
Більше інформації можна отримати в інформаційному листі та на сайті bit.do/inovmed , а зареєструватися можна по посиланню bit.do/regifnmu

- Інформаціний лист

- Інформаціний лист (eng)

З нетерпінням очікуємо всіх бажаючих!

В Івано-Франківському національному медичному університеті у п’ятницю, 29 березня, відбулося пленарне засідання 88-ї науково-практичної конференції студентів і молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині» та нагородження її лауреатів.

У четвер, 28 березня, в Івано-Франківському національному медичному університеті стартувала головна подія студентського наукового життя — 88 науково-практична конференція студентів і молодих вчених з міжнародною участю «Інновації в медицині».

Ректорат, Рада молодих вчених та Рада студентського наукового товариства Запорізького державного медичного університету запрошують Вас прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів з міжнародною участю "Здобутки теоретичної медицини - в практику охорони здоров"я - 2017", яка відбудеться 23-24 березня 2017 року в Запорізькому державному медичному університеті (згідно з Реєстром конференцій та семінарів студентів і молодих вчених МОН України на 2017 рік).

Шановні колеги!

Спілка молодих вчених Національного інституту раку запрошують Вас до участі у щорічній Науково-практичній конференції з міжнародною участю «Онкологія сьогодні: від діагностики до лікування» (для молодих вчених).

2-3 березня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України "Буковинський державний медичний університет" відбудеться ІІ міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих вчених "Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей".

Ректорат, Рада молодих вчених та Рада студентського наукового товариства Запорізького державного медичного університету запрошують Вас прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених і студентів з міжнародною участю "Здобутки теоретичної медицини - в практику охорони здоров"я -2017",яка відбудеться 23-24 березня 2017 року в Запорізькому державному медичному університеті.

Громадська організація "Південна фундація медицини" пропонує всім зацікавленим особам опублікувати свою наукову роботу в п'ятнадцятому номері журналу під назвою "Південноукраїнський медичний науковий журнал".

6 жовтня в кіно-концертному залі «Арена-центр» відбулася Конференція молодих вчених, в якій взяли участь студенти і молоді вчені не лише з ІФНМУ, але й із Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького.