До відома студентів 3 – 6 курсів, інтернів та лікарів.

 

Кафедра медицини катастроф і військової медицини ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет” (надалі – кафедра) оголошує у 2017-2018 навчальному році прийом на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби студентів 3-6 курсів медичного факультету та громадян України, які мають або здобувають ступінь вищої медичної освіти не нижче бакалавра.

Військову підготовку проходять громадяни України, придатні до військової служби за віком, станом здоров’я та моральними і діловими якостями.

Відповідно до плану прийому громадяни України можуть проходити військову підготовку як за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб, які сплачуються відповідно до укладених контрактів про військову підготовку, так і за державним замовленням – студенти, які відповідно до цільової угоди після закінчення університету планують продовжити навчання в Українській військово-медичній академії.

Громадяни, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби у 2017 році, повинні звернутися на кафедру та подати відповідну заяву. До заяви додаються наступні документи: ксерокопії приписного свідоцтва та паспорта громадянина України, висновок військово-лікарської комісії.

Зарахування студентів для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.

Конкурсний відбір студентів включає:

  • оцінку рівня успішності навчання студентів;
  • професійно-психологічний відбір студентів;
  • оцінку рівня знань з предмету “Захист Вітчизни”;
  • оцінку рівня фізичної підготовки студентів.

Прийом заяв і документів, конкурсні іспити, відбір та зарахування на навчання кандидатів проводиться в наступні терміни:

 

Етапи відбіркової компанії

Термін

Звернення студентів про бажання навчатись за програмою офіцера запасу, початок прийому заяв та документів

3.05.  – 12.06.2017 р.

Скерування та проходження військово-лікарської комісії

29.05. – 15.06. 2017р.

Закінчення прийому заяв та документів

16.06.2017 р.

Проведення конкурсних іспитів

19.06. – 23.06.2017 р.

Оприлюднення рейтингового списку кандидатів

26.06.2017 р.

Зарахування кандидатів

30.06.

Початок навчання

2017-2018 навч. рік

 

 

ПРАВИЛА ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ПІДГОТОВКИ ОФІЦЕРА ЗАПАСУ МЕДИЧНОЇ СЛУЖБИ У 2017-2018 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ