До уваги учасників освітнього процесу!

 

Навчальний відділ доводить до відома, що на час складання першого етапу ЄДКІ Фармація 13.10.2020 року, студенти, які згідно розкладів мають аудиторні заняття в корпусі кафедри гігієни та екології (вул. Федьковича, 91а) переводяться на дистанційну форму навчання.

 

До уваги учасників освітнього процесу!

 

Навчальний відділ доводить до відома, що заняття, які проводились в корпусі по вул. Млинарська, 21 ( кафедра психіатрії, наркології та медичної психології), з 15.10.2020р. будуть проводитись в корпусі по вул. Бандери, 79а.

 

 

До уваги кафедр, які проводять навчання на 4 курсі медичного та підготовки іноземних громадян (спеціальності "Медицина") факультетах. Студенти 4 курсу медичного( в т. ч. педіатрія) звільняються від занять 28,29,30 жовтня 2020 року, студенти 4 курсу факультету підготовки іноземних громадян (спеціальності "Медицина") звільняються від занять 29-30 жовтня 2020 року у зв'язку з підготовкою та проведенням І етапу ЄДКІ, який відбудеться 29-31 жовтня 2020 року. Пропущені заняття відпрацювати на наступних заняттях, шляхом об'єднання тем, або за кафедральним розкладом. Прохання до здобувачів освіти та науково-педагогічних працівників посприяти вирішенню цього питання. Завідувачам кафедр, деканатам довести інформацію до студентів та викладачів.

З повагою, навчальний відділ.

Оголошення

для студентів І-ІІ курсів фахового медичного коледжу, які вивчають предмети профільної середньої освіти*

(крім 23 і 24 груп ІІ курсу)

 

З 12 жовтня 2020 р. навчання студентів продовжує проходити за змішаною (аудиторно-дистанційною) формою.

По першому тижню в понеділок, середу, п’ятницю аудиторно навчаються підгрупи «мінус», у вівторок та четвер - підгрупи «плюс».

По другому тижню в понеділок, середу, п’ятницю аудиторно навчаються підгрупи «плюс», у вівторок та четвер - підгрупи «мінус».

* Перелік предметів профільної середньої освіти: українська мова, українська література, іноземна мова, зарубіжна література, історія України, всесвітня історія, математика, фізико-астрономічний модуль, біолого- екологічний модуль, географічний модуль, хімічний модуль, інформатика, захист Вітчизни, технології «Краса і здоров’я», громадянська освіта, фізична культура.

 

Навчальний відділ Університету

 

 

До уваги студентів 1-го курсу та 2-го курсу (за скороченим терміном навчання)!

 

З метою належної організації початку навчання в Університеті просимо надіслати з Вашої діючої електронної скриньки на електронну адресу деканату відповідного факультету листа. У темі листа вказати своє прізвище та ініціали.

 

Медичний факультет: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Стоматологічний факультет: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Фармацевтичний факультет: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

До уваги завідувачів кафедр, деканатів, дирекції фахового медичного коледжу, студентського парламенту!       

Враховуючи епідемічну ситуацію ("червона зона"), навчання на 2,3,4,5,6 курсах всіх спеціальностей та фахового медичного коледжу (всіх курсів та всіх спеціальностей) розпочнеться 01.09.2020 року в дистанційному режимі відповідно до розкладів занять та дзвінків, надісланих навчальним відділом. Науково-педагогічні та педагогічні працівники можуть здійснювати заняття з дому. При неможливості забезпечити навчальний процес з особистих технічних засобів навчання, заняття проводити з кафедри, або інших навчальних кімнат, які будуть визначені для дистанційного навчання відділом інформаційно-аналітичного забезпечення (навчальні кімнати будуть додатково надіслані).

Інформація про початок навчання студентів 1-го курсу буде надіслана після Наказу про зарахування.

Прохання слідкувати за інформацією на сайті про організацію навчального процесу та підтверджувати отримання цієї інформації.

Дану інформацію довести до відома усіх співробітників кафедри.

З повагою, навчальний відділ.