Dear Sir/Madame
Please kindly take note, Based on the Global COVID-19 Pandemic and the various Quarantine measures been currently implemented across the globe especially in Ukraine and USA, we are sorry to announce to the general public that our next month's HMI International Medical Conference has been *cancelled*.
 
The HMI Executive and Advisory Board regrettably informs all members, registered participants,  stakeholders, special invited guests, the University community, students and the general public that our annual  international medical conference/activities of its launching of official branch,  HMI-Ukraine scheduled for 2nd to 5th April, 2020 and the open lecture at IFNMU on 6th April, 2020 in Ivano-Frankivsk, Ukraine have both been *postponed* to next year Lord willing.
 
*NB*. *All registered participants for our 2020 conference edition will be reimbursed after quarantine measures currently in place in Ukraine.*
 
Any inconvenience caused is deeply regretted.
 
Thank you.
 

By HMI EXECUTIVE/ADVISORY BOARD.

 

 

Інформуємо про відтермінування проведення іспитів Крок 3, що мали відбутися у період встановленого карантину. Зважаючи на можливі зміни термінів карантину, про визначені дати перенесення іспитів після нормалізації епідеміологічної ситуації в Україні Центр тестування повідомить додатково.

- Лист про відтермінування проведення іспитів, у період встановленого карантину (pdf)

 

Лікарі-інтерни 1 року навчання

І та ІІ заїзди

Розроблені та виставлені на сайті університету тестові завдання для тренування та здачі згідно календарно-тематичного плану з 16.03.2020р. по 03.04.2020 року.

Кафедра продовжує роботу над тестовими завданнями згідно календарно-тематичного плану з 06.04.2020р. по 24.04.2020 року.

Кожен викладач індивідуально спілкується та контролює виконання лікарями-інтернами завдань та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО.

По кафедрі відповідальні за тестування лікарів-інтернів є доцент Мельничук А.С. та асистент Ковалишин Х.В.

Кожен викладач кафедри індивідуально перевіряє виконання науково-практичних робіт та надає відповідні рекомендації.

Дистанційне навчання для лікарів-курсантів

Спеціалізація «Ортодонтія»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 16.03.2020р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО доцент Соловей С.І.

Спеціалізація «Ортопедична стоматологія»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 16.03.2020р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО доцент Штурмак В.М.

Спеціалізація «Хірургічна стоматологія»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 16.03.2020р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО доцент Денисенко О.Г.

Спеціалізація «Дитяча стоматологія»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 18.03.2020р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО доцент Гаврилів Г.М.

Спеціалізація «Стоматологія»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 18.03.2020р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО доцент Іванова Н.С.

Стажування «Ортопедична стоматологія»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 16.03.2020 р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО доцент Мельничук М.В.

Стажування «Стоматологія»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 16.03.2020 р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО доцент Ільницька О.М.

ТУ «Хірургічні аспекти дентальної імплантації»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 16.03.2020р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО доцент Ярмошук І.Р.

ТУ «Актуальні питання ортодонтії»

Для лікарів-курсантів розроблені завдання згідно календарно-тематичного плану з 16.03.2020р., які відправлені кожному індивідуально на електронні адреси. Індивідуально спілкується і контролює виконання та повідомляє про інструкції та розпорядження дирекції ННІПО асистент Вівчаренко Т.І.

Кінцеве тестування лікарів-курсантів буде проведене в системі tests.if.ua

В процесі підготовки до дистанційного навчання цикли ТУ:

- «Захворювання тканин пародонта у дітей» (9.04.-23.04.; доц. Боднарук Ю.Б.);

- «Особливості ортопедичного лікування хворих із повною втратою зубів повними знімними пластинковими протезами» (10.04.-24.04.; доц. Мельничук М.В.);

- «Використання сучасних стоматологічних матеріалів в лікуванні одонтологічних захворювань» (16.04.-30.04.; доц. Костишин З.Т.);

У період карантину НТЦ «Іноземні мови для професійного спілкування», який функціонує при кафедрі мовознавства, продовжує свою роботу, зокрема у дистанційному форматі.

Навчання здійснюється з використанням додатка Teams на «хмарі» університету. Тимчасово можуть, як виняток, використовуватися інші дистанційні ресурси, відповідно до вимог щодо організації дистанційного навчання в ІФНМУ та потреб і можливостей слухачів певних груп.

Просимо всіх слухачів груп НТЦ «Іноземні мови для професійного спілкування» забезпечити собі можливість дистанційної роботи в додатку Teams. Для цього Вам потрібні передусім логін і пароль у «хмарних» ресурсах ІФНМУ. Наперед інформуємо про плани надалі реєструвати кожного слухача НТЦ на занятті лише через «хмару» університету і сподіваємося на успіх нашої спільної справи. 

Надсилаємо графіки відпрацювання занять НТЦ за період карантину з 12.03 по 03.04:

Просимо розіслати зазначені графіки працівникам кафедр (підрозділів) ІФНМУ, які навчаються в НТЦ при кафедрі мовознавства.

Дякуємо за співпрацю і бажаємо Вам міцного здоров’я!

З повагою, 

завідувач кафедри мовознавства ІФНМУ проф. Луцак С.М.

P.s.: За умови отримання наказу щодо продовження карантину буде сформовано графік дистанційної роботи груп НТЦ на наступний період.

 

УВАГА! 89-та науково-практична конференція із міжнародною участю "Інновації в медицині та фармації" перенесена у зв'язку з карантином, інформація щодо проведення буде повідомлена додатково.

Шановні студенти!
Вам надано доступ до перегляду рейтингових списків студентів при призначенні стипендії. Для цього перейдіть за посиланням Рейтингові списки студентів для стипендії
Або відскануйте QR код

1

 

Комісія з моніторингу захворювань в Івано-Франківському національному медичному університеті публікує пам’ятку для та студентів та викладачів ІФНМУ на час карантину з приводу COVID-19.

 

З метою недопущення поширення захворювань слід пам’ятати таке:

• Наразі відомо, що вірус передається краплинним та контактним шляхами.

• Вірус не циркулює у повітрі. Він не здатний переміщатись на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю чи при чханні. Відстань – це гарантія безпеки.

• На поверхнях вірус може жити близько 3 годин.

• Переважає контактний шлях, коли вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети (хустинку, рукавиці) після торкання до об’єктів (тварин, м’яса, риби, дверних ручок, поручнів), що забруднені виділеннями із дихальним шляхів хворого чи інфікованого.

• Краплинним шляхом вірус передається від людини до людини під час кашлю або чхання у тісному контакті, коли утворюються краплі діаметром понад 5 мкм. Коронавіруси не здатні зберігати заразність під час передавання на далекі відстані. Тому тісним контактом вважають відстань менше 1-1,5 м.

Щоб убезпечити себе від зараження:

1. Ретельно і часто мийте руки з милом чи обробляйте їх антисептиком.

Миття рук з милом:

• тривалість процедури — 20-40 с;
• вода має бути теплою (комфортної температури), а не холодною чи гарячою;
• обов’язкова процедура, якщо руки видимо забруднені, після приходу з вулиці, перед прийомом їжі, після відвідування туалету, якщо відсутній антисептик для рук;

Обробка рук спиртовмісним антисептиком:

• спиртовмісний антисептик для рук — розчин із вмістом спирту 60–80% або із 2% хлоргексидину;
• антисептик має покривати всю поверхню шкіри рук (в середньому на одну обробку слід використовувати 3 мл розчину;
• тривалість обробки — близько 30 с;
• особливу увагу приділіть нігтям;
• обов’язкова процедура в разі будь-яких контактів із потенційно забрудненими об’єктами;

2. Уникайте скупчення людей.

3. Якщо ви захворіли, залишайтеся вдома і зверніться до лікаря.

4. Використовуйте захисну маску: обов’язково — якщо захворіли і маєте респіраторні симптоми (кашель, нежить).

Використовуйте маску правильно:

• вона має покривати ніс і рот;
• вона має щільно прилягати, без відступів по краях;
• заміняйте маску, щойно вона стала вологою;
• не чіпайте зовнішню частину маски руками, а якщо доторкнулися, помийте руки з милом чи обробіть спиртовмісним антисептиком;
• заміняйте маску кожні 2 години;
• не використовуйте маску повторно!

Діагностика.

На початковій стадії коронавірус має такі ж симптоми, що і інші гострі вірусні захворювання. Визначити можуть тільки спеціальні тести.

Найпоширенішими симптомами є головний біль, кашель, лихоманка та утруднення дихання, в деяких випадках — діарея або кон'юнктивіт.

Новий штам коронавірусу може викликати тяжку форму пневмонії. В цьому його небезпека.

Важливо!

Так як за симптоматикою коронавірусна інфекція нічим не відрізняється від інших вірусних хвороб, то при появі ознак гострої респіратоно-вірусної інфекції важливо відразу звернутись до сімейного лікаря чи лікаря студентської поліклініки.

Якщо ви протягом останніх 14 днів повернулись із країни, в якій зафіксовані випадки коронавірусу або ж спілкувались із людиною, яка контактувала із тим, хто прибув до України з країн де зафіксовані випадки коронавірусу – відразу попередьте про це сімейного лікаря чи лікаря студентської поліклініки. Надалі — лікар має алгоритм дій, що робити.

Комісія з моніторингу захворювань в Університеті