Відбір та навчання випускників медичних навчальних закладів за спеціальною програмою післядипломної освіти в Університеті традиційної китайської медицини (Китай) за спеціальністю "клінічна традиційна китайська медицина", починаючи з вересня 2018 р.

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Європейська ліга професійного розвитку" організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою "Інтернаціоналізація вищої освіти.

Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі" на базі Університету Collegium Civitas у Варшаві (Польща). Дати стажування: 20 червня - 11 липня 2018 р. Учасникам видається сертифікат про 108 годин проходження стажування на базі Університету Collegium Civitas у Варшаві (Польща). Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніх унікальних методів, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів. Подача заявок на участь у стажуванні - до 1 червня 2018 р. Реєстрація та детальна інформація за посиланням https://elpd.com.ua/stazhuvannya-v-polshhi/. Додаткова інформація за телефоном +38 073 0332797 (Ольга Панкратова). 

ДЕТАЛЬНІШЕ...

 Шановні колеги!

Запрошуємо вас взяти участь у стажуванні в провідній клініці Німеччини. По закінченню курсу буде видано міжнародний сертифікат про стажування, який враховується для присвоєння вченого звання та категорії. Також ви будете мати нагоду провести час у приємній компанії колег з цілої України. 

ДЕТАЛЬНІШЕ...

Програма "Літні практики" для студентів медичних вузів, яка організована Фондом розвитку медицини і освіти "Євромед"

www.evromed.org.ua

www.euromed-f.com 

Шановні студенти!

Бібліотека ІФНМУ нагадує про необхідність після закінчення семестру і до 01.08.2018 р. здати підручники з дисциплін, вивчення яких закінчилось.

 

Адміністрація бібліотеки

Світова федерація українських лікарських товариств (СФУЛТ) запрошує Вас та Ваших колег взяти участь у освітній Програмі стажування для українських фахівців у сфері охорони здоров’я та фармації, організованих Асоціацією французько-української співпраці в галузі медицини та фармації (ASFUDS), влітку 2018 року (13 - 24 липня, 27 липня - 6 серпня та 9 - 21 серпня) - більш детальна інформація в додатку та насайті www.sfult.org

ДЕТАЛЬНІШЕ...

 

З повагою, голова УЛТП доц.Мельник І.В.

 

Профспілковий комітет ІФНМУ запрошує працівників університету на лікування в Закарпатську обл.. Свалявський р-н с. Поляна (Сонячне Закарпаття) в оздоровчому закладі « Злата вежа» (лікування захворювань органів травлення ).

Вартість путівки терміном на 14 днів становить 9.520 грн. Профспілковий комітет оплачує часткову вартість 30% від загальної вартості путівки.

Бажаючі оздоровитись детальніше телефонувати за номерами :

0666674988 - Галина Петрівна

0995166263 - Тетяна Андріївна

 

Виборча комісія інформує, що 4 травня 2018 р. відбулися вибори ректора ІФНМУ у присутності представника засновника начальника відділу аналітики та систематизації управління правового забезпечення МОЗ України Коляди В’ячеслава Анатолійовича.

 

 

Результати виборів

1. Кількість виборців

1433

2. Кількість виготовлених виборчих бюлетенів для голосування

1433

3. Кількість виборців, які отримали виборчі бюлетені для голосування

1316

4. Кількість невикористаних виборчих бюлетенів для голосування

117

5. Кількість виборчих бюлетенів, виявлених в скриньці для голосування

1316

6. Кількість виборчих бюлетенів для голосування, визнаних недійсними

Не було

7. Кількість виборців, які проголосували за кандидата

Прізвища, імена, по батькові кандидата

Кількість голосів

Відсоток від кількості виборців

1.Рожко Микола Михайлович

1303

90,93%

 

 

Виборча комісія

 

 

 

 

 

 

 

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika