Національна наукова медична бібліотека України, як методичний центр мережі медичних бібліотек, велику увагу приділяє новим формам роботи, які б сприяли підвищенню ролі та авторитету медичних наукових установ та вищих навчальних закладів у світі наукової інформації, що бурхливо розвивається.

ННМБУ пропонує науковцям і дослідникам медичної галузі розміщувати свої роботи в репозитарії Національної наукової медичної бібліотеки України.

Для кожного науковця це - підвищення індексу цитувань праць, їх постійне та тривале зберігання, збереження авторських прав.

Для наукового підрозділу це - розповсюдження інформації, зростання рівня цитованості, тривалість та постійність збереження наукових праць.

 Для установи це - підтримка наукової діяльності, підвищення якості наукової комунікації, підвищення рейтингу, відкритий доступ до досліджень.

Репозитарій Національної наукової медичної бібліотеки України розміщений на інтернет-сторінці за посиланням http://emed.library.gov.ua/ispui/

У разі виникнення запитань просимо звертатися до відділу інформаційних технологій ННМБУ за телефоном: (044) 289-12-72 або електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

РОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika