Кафедра медицини катастроф і військової медицини ДВНЗ “Івано-Франківський національний медичний університет” оголошує прийом бажаючих на навчання у 2018-2019 навчальному році студентів медичного факультету та лікарів за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби.

Військову підготовку проходять громадяни України, придатні до військової служби за станом здоров’я та моральними і діловими якостями.

Відповідно до запланованого ліміту прийому студенти можуть проходити військову підготовку за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб, які сплачуються відповідно до укладених контрактів про військову підготовку – 95 осіб та за державним замовленням в кількості 25 осіб, які відповідно до цільової угоди після закінчення університету планують продовжити навчання в Українській військово-медичній академії.

Студенти, які виявили бажання взяти участь у конкурсному відборі на навчання з військової підготовки на кафедрі у 2018 році за програмою підготовки офіцерів запасу медичної служби, повинні звернутися на кафедру та подати заяву.

Зарахування студентів для проходження військової підготовки здійснюється за результатами конкурсного відбору та медичного огляду.

Прийом заяв і документів, конкурсні іспити, відбір та зарахування на навчання кандидатів проводиться в такі терміни:

 

Етапи відбірної компанії Термін

Звернення студентів про бажання навчатись

за програмою офіцера запасу, початок прийому заяв та документів

з 12.03 до 30.03.2018 року

 
Скерування студентів на проходження військово-лікарської комісії

02.04 - 27.04.2018 року

 
Закінчення прийому заяв та документів 4.05.2018 рокуРОЗТАШУВАННЯ НА КАРТІ:

karta

БІБЛІОТЕКА

Biblo ban

БАЗИ ВІДПОЧИНКУ "АРНІКА"

arnika