"Європейська ліга професійного розвитку" організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою "Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу, інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі" на базі Університету Collegium Civitas у м. Варшава (Польща).

Дати: 12 листопада – 7 грудня 2018 р.

Учасникам видається сертифікат на 108 годин про проходження стажування на базі Університету Collegium Civitas у Варшаві (Польща). Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 10 листопада 2018 р.

Реєстрація та детальна інформація за посиланням:

Додаткова інформація за телефоном: +38044 3339189, +38063 3339152,
+38066 3339152. "